HOTELE

Oferta dotyczy wszystkich placówek tj. hoteli, hosteli, moteli oraz pensjonatów, gdzie ważne jest, aby klient placówki przebywał w komfortowych i czystych pomieszczeniach

 

W szerokiej ofercie usług utrzymania czystości znajduje się również kompleksowe sprzątanie hoteli. Czyste i estetyczne pomieszczenia decydują o wizerunku hotelu, dlatego nasza firma dokłada wszelkich starań, aby nasze usługi wpływały na pozytywny obiór usług hotelu przez gości. Swoimi działaniami przyczyniamy się do zapewnienia gościom komfortu pobytu co rzutuje na ich powrót do danej placówki. Stosujemy procedury oparte na wieloletnich doświadczeniach we współpracy z różnymi klientami oraz technologie i organizację pracy, właściwą dla prawidłowej obsługi hoteli.

Posiadamy wyszkolonych pracowników, wykonujących obowiązki w sposób dyskretny i profesjonalny. Nasz personel świadczy usługi za pomocą wysokiej jakości środków czystości oraz nowoczesnego sprzętu dodatkowo podnosząc prestiż sprzątanego miejsca. Zapewniamy czystość w pomieszczeniach oraz komfort i zadowolenie gości hotelowych.

Nad wdrożeniem i przebiegiem realizacji usług sprzątania pieczę sprawuje Kierownictwo i wyspecjalizowani Koordynatorzy firmy.

Oferta utrzymania czystości pomieszczeń hotelowych to:
  • codzienne prace porządkowe w pokojach i pozostałych pomieszczeniach hotelowych
  • prace specjalistyczne (tj. mycie okien, pranie rolet, żaluzji, doczyszczanie powierzchni podłogowych, czyszczenie elewacji) realizowane zgodnie z życzeniem Klienta na podstawie opracowanego harmonogramu, który stanowi załącznik umowy świadczenia usług
  • utrzymywanie utwardzonych terenów zewnętrznych oraz terenów zielonych wokół hoteli
  • zaopatrzenie w środki higieniczne