POMIESZCZENIA BIUROWE

Oferta dotyczy wszystkich pomieszczeń biurowych instytucji i obiektów użyteczności publicznej oraz pomieszczeń biurowych znajdujących się w każdego rodzaju obiekcie.

 

Sprzątanie biur realizowane przez naszą firmę to profesjonalne usługi porządkowe w biurach, niezależnie od ich lokalizacji lub obiektu, w którym się znajdują. Zapewniamy dbałość o czystość i estetykę powierzonych obiektów z należytą starannością, aby były one wizytówką firmy. Gwarantujemy porządek, a także komfort w miejscu pracy naszych klientów poprzez kompleksowe wykonywanie usług czystościowych wysokiej jakości. Usługi sprzątania biur świadczymy, mając na uwadze charakter obsługiwanych obiektów.

Do realizacji usług sprzątania pomieszczeń kierujemy wykwalifikowany i doświadczony personel, wykonujący zarówno prace bieżące, jak i okresowe.

Przy wykonywaniu powierzonych nam obowiązków wykorzystujemy nowoczesne preparaty i sprzęt, aby zapewnić klientom profesjonalne usługi. Cały proces wykonywania usług jest wykonywany zgodnie z opracowanymi przez naszych fachowców procedurami i planami higieny i utrzymania czystości sporządzanymi dla każdego obiektu indywidualnie. Zapewniamy nie tylko usługi utrzymania czystości wewnątrz budynków biurowych, a także dbamy o estetykę otaczających terenów zewnętrznych utwardzonych i zielonych.

Oferta utrzymania czystości dla biur to:
  • serwis dzienny wraz z bieżącą obsługą aneksów kuchennych, toalet, ciągów komunikacyjnych i sal konferencyjnych
  • usługi okresowe i specjalistyczne, realizowane zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta (np. mycie okien, czyszczenie rolet, żaluzji, doczyszczanie podłóg, zabezpieczanie czyszczonych powierzchni)
  • całoroczne utrzymywanie w czystości terenów zewnętrznych oraz terenów zielonych przy budynkach
  • zaopatrzenie w środki higieniczne materiały biurowe produkty spożywcze