TECHNOLOGIE

Sony-LOGOOferta firmy Sony w zakresie rozwiązań wspomagających nasz rozwój oferty zarządzania bezpieczeństwem pomaga nam dzięki takim produktom jak: kamery IP, rejestratory sieciowe, systemy CCTV, monitory, akcesoria, kodery oraz oprogramowanie do systemów bezpieczeństwa.

karcherUtrzymanie czystości w szeroko pojętym przemyśle stanowi nie lada wyzwanie dla firmy sprzątającej. Dlatego my korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii. Jednym z naszych kluczowych dostawców sprzętu najwyższej jakości jest firma Kärcher. Stosując te technologie zapewniamy usługi najwyższej jakości.

boschBosch Security Systems to nowatorska firma o światowym zasięgu. Kompleksowa oferta, wysokiej jakości rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i komunikacji uwzględniające indywidualne wymagania projektowe i wykonawcze, sprawiają, że Bosch Security Systems to słuszny wybór.

 

activeActive Guard jest systemem o wysokiej elastyczności i może być stosowany również dla różnych celów np. kontroli dostępu i identyfikacji, monitoringu przeglądów technicznych, monitoringu systemów magazynowych i wynajmu czy systemów serwisowych oraz kontroli pracowników

taskiTASKI to profesjonalne sprzątanie i  zaawansowane technologicznie przejście od ręcznego czyszczenia do czyszczenia maszynowego. Dzięki szerokiej gamie urządzeń, które cechuje doskonała wydajność, bezkonkurencyjna zwrotność, prosta i zapewniająca bezpieczeństwo obsługa naszego usługi wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami.

Dell_LogoRozwiązania IT oferowane przez Firmę DELL codziennie wspierają naszą pracę. Zapewniają wydajną pracę naszemu centrum monitorowania, jak i wspierają działania naszego zespołu.